سوالات رایج

اهمیت استفاده از شبکه جتماعی روبیکا چیست؟

با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، روزانه بسیاری از افراد جامعه زمان زیاد یا کمی را در این پلتفرم ها سپری میکنند. شبکه های اجتماعی امروزه محیطی برای ایجاد ارتباط بین افراد، رونق کسب و کار ها، نمایش توانایی های شخصی، آگاهی از اخبار ها و اتفاقات روز، معرفی و فروش خدمات متنوع و … میباشد که به نوعی برای هر شخصی میتوانید کارآمد تلقی گردد. امروزه بسیاری از افراد و بیزنس ها، موفقیت خود را مدیون شبکه های اجتماعی هستند. شبکه اجتماعی روبیکا یک پلتفرم کاملی است که در آن بخش هایی همانند پیام رسان، روبینو و … طراحی گردیده است تا افراد بتوانند با توجه به نیازشان از این اپلیکیشن محبوب ایرانی استفاده کنند.

 

علت ارزانی خدمات روبیکا فالوور چیست؟

وبسایت روبیکا فالوور با هدف ارائه خدمات تخصصی اپلیکیشن روبیکا فعالیت خود را آغاز کرده است و از آنجایی که میتوانیم مرجعی برای ارائه این خدمات به مشتریان عزیز باشیم، کلیه سرویس ها با نازلترین قیمت ممکن به کاربران گرامی ارائه میگردد.

 

آیا برای ثبت سفارش پیج روبیکا من باید عمومی یا پابلیک باشد؟

دوستان گرامی توجه کنید که پیش از ثبت سفارش (روبینو، کانال، گروه و …) صفحه ای که برایش سفارش ثبت میکنید باید در حالت عمومی یا باز قرار داشته باشد (برای همه قابل مشاهده باشد)؛ در واقع نباید شخصی باشد. در صورتی که تمایل دارید صفحه تان خصوصی باشد، پس از تکمیل سفارش میتوانید مجددا آن را خصوصی کنید اما قبل از سفارش باید صفحه شما عمومی باشد.

 

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

تمام تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در نهایت سرعت و کیفیت انجام دهیم. سفارشات شما بلافاصله پس از ثبت توسط همکاران ما شروع به پردازش میگردند.

 

آیا اطلاعات خرید من محرمانه باقی می ماند؟

بله سایت روبیکا فالوور تضمین میکند که اطلاعات خرید شما نزد ما بصورت محرمانه باقی مانده و در اختیار هیچ شخص و نهادی قرار نمیگیرد.

 

چگونه با پشتیبانی روبیکا فالوور در ارتباط باشم؟

شما دوستان عزیز در هر لحظه از شبانه روز میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در صفحه تماس با ما بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.