قوانین سایت

توجه فرمایید تمامی اصول و رویه های سایت روبیکا فالوور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است؛ لذا متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین وبسایت میباشد.

 

1. ورود کاربران گرامی به سایت روبیکا فالوور و استفاده از کلیه خدمات ارائه شده این سایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین وبسایت است.

 

2. خریدار موظف است پیج روبیکا (روبینو ، کانال یا گروه) خود را به هنگام ثبت سفارش از وضعیت خصوصی یا پرایوت خارج کرده و تا زمان تکمیل سفارش در وضعیت عمومی یا پابلیک (قابل مشاهده برای همه) قرار دهد.

 

3. خریدار موظف است به هنگام ثبت سفارش از ثبت سفارش روی همان پست یا آیدی بصورت مجدد خودداری کرده و تا پایان تکمیل سفارش قبلی صبر نماید.

 

4. تنها افراد بالای سن 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت روبیکا فالوور را دارند.

 

5. روش ارتباطی مستند روبیکا فالوور با خریدار، شماره تماسی است که خریدار در فرم ثبت سفارش وارد میکند.

 

6. روش ارتباطی مستند خریدار با سایت روبیکا فالوور ، شماره تماس درج شده در سایت روبیکا فالوور میباشد.

 

7. به هنگام ثبت سفارش از وارد کردن اطلاعات صحیح مطمعن گردید، در صورت ثبت اطلاعات اشتباه و انجام نشدن سفارش امکان عودت هزینه وجود ندارد.

 

8. بعد از ثبت سفارش امکان لغو و عودت هزینه امکان پذیر نمیباشد. لطفا در ثبت سفارش دقت فرمایید.

 

9. روبیکا فالوور به اطلاعات خصوصی خریداران و مشتریان عزیز احترام گذاشته و از آن محافظت مینماید.

 

10. روبیکا فالوور از پذیرش آن دسته از صفحات روبیکا که موضوع یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد معذور میباشد.

 

11. در سفارشاتی که شامل ارسال فالوور مییباشد پس از تکمیل سفارش، سایت روبیکا فالوور هیچ مسئولیتی نسبت به ریزش یا آنفالوو کردن احتمالی فالوور ها ندارد.

 

12. پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره پیگیری اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود، خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را نزد خود نگهداری کند.

 

13. در صورت تغییر نام کاربری و شخصی یا پرایوت شدن پیج روبیکا (روبینو، کانال یا گروه) در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و هزینه عودت داده نمی شود.

 

14. در صورت عضویت در پنل کاربری پس از شارژ اکانت یا ثبت سفارش امکان برداشت مبلغ باقیمانده در اکانت وجود نداشته و کاربر میتواند با اعتباری که در پنل کاربری خود دارد از خدمات متنوع سایت استفاده کند.