استراتژی های افزایش فالوور روبیکا

استراتژی های افزایش فالوور روبیکا

راهکار های افزایش فالوور در روبیکا

یکی از بهترین مؤلفه‌ها در رشد و استراتژی های افزایش فالوور روبیکا جذب نظر کاربران است. اپلیکیشن روبیکا یک برنامه کاملا ایرانی است که باقابلیت‌های جدید خود توانسته علاوه بر پیام‌رسانی، تماس تصویری، صوتی کسب و کارهای متعددی را در خود راه‌اندازی کند تا از این طریق بتواند کاربران زیادی را سمت خود بکشاند. در این مقاله از وبسایت روبیکا فالوور با ما همراه باشید تا سرنوشت پرفایلتان را با استراتژی های افزایش فالوور روبیکا تغییر دهیم!
برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این برنامه و نحوه‌ی کسب درآمد، به شما توصیه می‌شود حتما قبل از شروع فعالیت درمورد اصول، نحوه‌ی فعالیت و راه‌اندازی کسب‌وکار اطلاعاتی به‌ دست بیاورید. در کسب و کار اینترنتی دو عامل باعث می‌شود شما به هدفتان نرسید این دو عامل شامل پایین بودن کیفیت محتوا و مدیریت نکردن عملکرد است. به یاد داشته باشید برای جذب فالوور در روبیکا لازم نیست دست به هر کاری بزنید. فقط کافی است اصولی و قدم‌به‌قدم پیش بروید تا پیشرفت قابل‌توجهی داشته باشید.

مقاله “چگونه در اپلیکیشن روبیکا کسب درآمد کنیم؟” به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با استفاده از این اپلیکیشن محبوب درآمد زایی کنید.

پروفایل زیبا برای افزایش فالوور در روبیکا

پروفایل یا صفحه شما همانند برند یک وب‌سایت برای شما است به معنای دیگر این پروفایل هویت و شغل شما را به کاربران معرفی می‌کند. یک پروفایل زیبا همانند یک محتوای جذاب است که مخاطب را به سمت خود می‌کشاند، پس همیشه از پروفایل‌هایی استفاده کنید که کاربران بیشتری را به سمت پیج شما می‌کشاند و شما می توانید از طریق جلب توجه با پروفایلی جذاب، پیج خود را به چشم رقبا بهتر ارائه دهید.

ساخت محتوا جذاب در روبیکا

اگر می‌خواهید در روبیکا افزایش فالوور داشته باشید حتما باید یک محتوای جذاب و بسیار تأثیرگذار تهیه کنید و سپس آن را  با دنبال کننده‌های خود به اشتراک بگذارید. همیشه کیفیت بر کمیت کار برتری دارد؛ یعنی اگر یک محتوا کوتاه ولی جذاب باشد مخاطبان زیادی را به سمت خود می‌کشاند؛ ولی اگر محتوا طولانی باشد و برای مخاطب هیچ گونه جذبه‌ای ایجاد نکند نه تنها باعث جذب فالوور نمی‌شود؛ بلکه ممکن است فالوورهای خود را از دست بدهید. شما برای جذب فالوور و دیده شدن پیجتان موظف هستید برای صفحه‌‌ی خود محتوای جذاب و باکیفیت تولید کنید تا بازدید پیجتان بالا برود و بیشتر دیده شوید.

خرید فالوور میانبری برای افزایش فالوور ها

در میان روش های گوناگونی که برای افزایش فالوور روبیکا وجود دارد، خرید فالوور روبیکا یکی از محبوب ترین روش ها برای افزایش آمار فالوور هاست که توسط کاربران بسیار زیادی در این پلتفرم مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش بدون نیاز به اقدام خاصی میتوانید به سادگی به هر تعدادی که نیاز دارید اقدام به افزایش فالوور های پیجتان کنید؛ از مزیت های این روش جذب فالوور ها در کوتاه ترین زمان ممکن، ایجاد اعتبار بیشتر و رشد جذابیت پیج است.

خرید فالوور روبیکا

جذب فالوور با هشتگ

از جمله ابزارهای کاربردی و قدرتمند در اپلیکیشن‌هایی همانند روبیکا که باعث افزایش ویو و جذب فالوور روبیکا می‌شود هشتگ است. حتما زیر پست‌هایتان از هشتگ‌های محبوب و متناسب با پست استفاده کنید.

ایجاد مسابقه های جذاب

شما با گذاشتن یک مسابقه همانند سنجش ضریب هوشی در پیچ خود می‌توانید توجه مخاطبان زیادی را به سمت پیج خود جلب کنید؛ مثلاً با گذاشتن یک مسابقه با هدیه می‌توانید فعالیت پیچ خود را بالا ببرید که منجر به دنبال کنندگان بیشتری می‌شود. همیشه گذاشتن مسابقه برای کاربران هیجان ایجاد می‌کند و کاربران بیشتر به سمت پیج‌هایی روی می‌برند که مسابقات هیجانی برگزار می‌کنند.

شناخت مخاطبین در روبیکا

شما باید هدف مخاطبینتان را بشناسید، این‌گونه می‌توانید راحت‌تر محتواهایی باب سلیقه‌ آن‌ها تهیه نمایید و از این طریق علاوه بر جذب فالوور های بیشتر سبب رشد آمار لایک روبیکا پیج خود نیز گردید. اپلیکیشن روبیکا، روبینو و ویترین قابلیت‌های زیادی را به کاربران خود ارائه می‌دهند. یکی از این قابلیت‌ها این است که شما می‌توانید نظرات خود در مورد محتوای دیگران را با کاربران به اشتراک بگذارید.

پست گذاری در زمان درست

سعی کنید همیشه پست‌ها و استوری‌های خود را به طور منظم با فالوورها به اشتراک بگذارید تا این‌گونه بتوانید بهتر با ذهن دنبال‌کنندگان خود تعامل برقرار کنید. سعی کنید در زمان‌هایی که دنبال‌کنندگان شما بیشتر فعال هستند، محتوای خود را به اشتراک بگذارید تا آن پست و استوری بیشتر دیده شود.

ارتباط با فالوور های پیج در روبیکا

از فالوور های خود بخواهید که نظرات خود را صادقانه در زیر پست‌ها و استوری‌ها به اشتراک بگذارند. سعی کنید همیشه به نظرات آن‌ها پاسخ بدهید و ری‌اکشن از خود به اشترک بگذارید.

چراکه اگر میزان نظرات بالا برود شانس شما در دیده شدن نیز بیشتر می‌شود.

تبلیغ های درست و جذب کننده در روبیکا

یکی از راهکارهای کاربردی در استراتژی های افزایش فالوور روبیکا، تبلیغ کردن پیچ خود در پیج‌هایی است که میزان بازدید و ویو آن‌ها بسیار بالا است. با تبلیغ پیچ خود می‌توانید صفحه خود را به آن‌ها معرفی کنید. قبل از گذاشتن تبلیغ در پیج‌های مختلف سعی کنید در پیج خودتان محتواهای جذاب و با کیفیت بالا استفاده کنید به گونه‌ای که مخاطب را سمت خود جذب کنید.

روش های تولید محتوا اصولی در روبیکا را بیاموزید

مهم‌ترین فاکتور هر کاربر برای داشتن یک پیچ خوب تولید محتوای جذاب و با کیفیت است که علاوه‌بر جذب فالوور باعث کسب درآمد او نیز می‌شود. برای مثال: اگر شما پیچ فروش پارچه دارید، ولی محتوای جذابی برای آن‌ها تولید نکنید یا عکس‌ها و فیلم‌های خوب و باکیفیتی برای دنبال کنندگان خود به اشتراک نگذارید، بدون شک پیشرفت و موفقیت کمتری خواهید داشت. اگر می‌خواهید در کم‌ترین زمان ممکن میزان بازدید پیج خود را بالا ببرید از محتوای با کیفیت استفاده کنید و سعی کنید لا به‌ لای پست و استوری‌های خود از کلیپ‌های طنز هم استفاده کنید، زیرا بسیاری از افراد به دلیل علاقه زیاد به طنز سمت این گونه پیج‌ها می‌روند. شاید برایتان پیش آمده باشد که در حال چک کردن محتواهای پیچ خودتان با استفاده از استراتژی های افزایش فالوور روبیکا هستید، اما محتوا‌ی پیچ دیگر توجه شما را به خودش جلب می‌کند، بلافاصله محتوای آن پیج را دنبال می‌کنید و متوجه می‌شوید که زمان زیادی محتوای پیچ آن شخص را پیگیری ‌می‌کردید. پس نوع یک محتوا و جذابیت آن  مهم‌ترین نقش در جذب مخاطب را دارد.

بیوگرافی جذاب بسازید

شما در قسمت بیوگرافی باید به ‌خوبی خودتان و فعالیت خود را به مخاطب معرفی کنید در این بخش باید از یک مطلب جذاب و گیرا استفاده کنید به گونه‌ای که دارید با دوستتان حرف می‌زنید. در این قسمت نیز می‌توانید نام برندی که برای او فعالیت می‌کنید را درج کنید تا اطمینان فالوورهای خود را آسان تر جلب کنید.

مشارکت با دیگران و جذب فالوور

با یک همکاری درست با دیگر کسب و درآمد‌ها می‌توانید میزان فالوورها و دنبال کنندگان خود را بالا ببرید. برای این کار شما باید یک بنر با محتوای گیرا و جذاب تهیه کنید و در قسمت پایینی آن آیدی پیجتان را به اشتراک بگذارید، این‌گونه میزان فالوورهای شما افزایش می‌یابد و کسب و کارتان بیشتر دیده می‌شود همچنین می توانید با ایجاد کانال بهتر دیده شدن پیج خود کمک کنید.

افرایش فالوور با استفاده از کانال روبیکا

قابلیت ایجاد کانال در روبیکا یکی از قابلیت های جذاب موجود در این سوپر اپلیکیشن است که می تواند به شما در افزایش فالوور کمک کند به این طریق که شما با ایجاد کانال  و فعالیت در آن می توانید به معرفی پیج روبینو خود بپردازید و از این طریق فالوور های پیج روبینو خود را افزایش دهید. در شروع تاسیس کانال خود برای رشد آن میتوانید اقدام به خرید ممبر کانال روبیکا کنید و با افزایش مخاطبینتان در کانالی که دارید شروع به تبلیغ پیج خود کنید؛ با این روش به سادگی میتوانید شاهد افزایش فالوور های پیج روبیکا خود باشید!

اگر میخواهید شاهد رشد بازدید کانال روبیکا خود باشید از ارسال محتوای تکراری در کانال جدا خودداری کنید و با استفاده از محتوا های ارزشمند و جذاب به مخاطبین جدید دست پیدا کنید.

افزایش فالوور روبیکا

چگونه دنبال کنندگان روبیکا را افزایش دهیم؟

هرچه میزان فالوورها بالاتر برود مسلما میزان درآمدزایی نیز بیشتر می‌‌شود؛ زیرا وقتی تعداد فالوور در روبیکا زیاد می‌شود، تعداد بازدید‌ از پست‌ها و استوری‌ها نیز بالاتر می‌رود و احتمال اینکه بازدید کننده شما به فالوور یا حتی مشتری تبدیل شود بسیار زیاد است.

 • افرایش فالوور با توجه به گروه ها در روبیکا: ایجاد یک گروه یکی از قابلیت های جذاب روبیکا است که شما می توانید با ایجاد یک گروه مرتبط در حوزه کاری خود ایجاد کنید، و همانطور که می دانید رشد ممبر گروه روبیکا می تواند باعث افزایش بازدهی در دیگر بخش های این برنامه شود؛ لذا با کمک گروه ها میتوانید سبب افزایش فالوور های خود نیز شوید.
 • در پیج خود پاداش تعیین کنید: سعی کنید در پیچ خود یک پاداش مشخص یا قرعه‌کشی تعیین کنید؛ برای مثال هرکسی که پیج شما را به ۱۰ نفر دیگر معرفی کند و آن‌ها شما را فالوو کنند، شما به فرد معرفی کننده پاداشی کوچک اما جذاب می‌دهید.
 • انتخاب برند و یک نام اختصاصی: سعی کنید برای خودتان یک نام اختصاصی در نظر بگیرید و با آن نام فعالیت خود را شروع کنید، داشتن یک نام اختصاصی و ثابت می‌تواند به شما کمک شایانی در جذب فالوور کند.
 • از گذاشتن محتواهای تکراری به‌شدت پرهیز کنید: کاربران از دیدن محتواهای تکراری هیچ لذتی نمی‌برند، زیرا آن‌ها یک بار آن محتوا را دیده‌اند، پس سعی کنید همیشه یک محتوا تازه و جذاب با آن‌ها به اشتراک بگذارید.
 • کپشن: سعی کنید همیشه یک موضوع قانع کننده با مخاطب به اشتراک بگذارید، جوری که مخاطب را به سمت خود بکشانید. پس هیچ وقت این قسمت را دست کم نگیرید‌.

راهکارهای افزایش ویو پست روبیکا

 1. ساختار مناسب پست: یکی از عوامل تأثیرگذار در بهینه‌سازی سئو، ساختار مناسب پست است. برای اینکه ساختار یک پست مناسب باشد باید از تصویر، کلمات کلیدی متن و توضیحات و عناوین و… استفاده کنید.
 2. استفاده از کلمات کلیدی متناسب: در این بخش شما باید از کلمات و هشتگ‌هایی استفاده کنید که بیشترین جستجو را میان مخاطب‌ها به خود اختصاص داده است.
 3. استفاده از تصاویر جذاب و باکیفیت: حتما در انتخاب تصاویر باید نهایت دقت را به کار بگیرید، همچنین شما موظف هستید به‌اندازه و کیفیت آن‌ها توجه کنید.
 4. خرید بازدید پست روبیکا یکی از کار هایی است که می توانید به واسطه آن موجب افزایش زودهنگام بازدید پست هایتان شوید و محتوای پیجتان را بیشتر و بهتر به نمایش بگذارید.

تاثیر هشتگ در پست های روبیکا

هشتگ ها نقش مهمی در بازدید از پست‌ها و استوری‌ها دارند. در ادامه به تأثیر هشتگ در روبیکا خواهیم پرداخت:

 • دسته‌بندی محتوا: هشتگ‌ها در روبیکا به کاربران خود این اجازه را می‌دهند که پست‌ها را به موضوعات مختلف دسته‌بندی کنند.
 • جستجو و کشف محتوا: کاربران روبیکا معمولا با جستجوی هشتگ‌های مورد نظر به طور مستقیم پست‌های مرتبط با موضوع موردنظر را پیدا می‌کنند.
 • ایجاد جامعه و ارتباط: هشتگ‌ها به کاربران روبیکا این امکان را می‌دهند که بتوانند در گروه‌ها عنوان‌های مشترک ایجاد کنند.
 • افزایش دسترسی و دیده شدن: استفاده از هشتگ‌های محبوب و پر استفاده باعث می‌شود؛ احتمال دیده شدن آن بیشتر شود.
 • رشد و تعامل: شما می‌توانید با استفاده از هشتگ‌های مرتبط و پراستفاده در محتواهای خود به جمعیت بیشتری از کاربران در روبیکا دسترسی پیدا کنید و ارتباطات و تعاملات بهتری با آن‌ها برقرار نمایید.

کلام آخر

در این مطلب سعی شد تا راه هایی برای شما بازگو شود که بتوانید با این راه ها در مسیر افزایش فالوور روبیکا با توجه به نکات گفته شده بهترین باشید. به طور خلاصه شما برای افزایش فالوور نیاز به رعایت این نکات دارید.

 • جذب فالوور با هشتگ
 • ایجاد مسابقه های جذاب
 • شناخت مخاطبین در روبیکا
 • پست گذاری در زمان درست
 • ارتباط با فالوور های پیج در روبیکا
 • تبلیغ های درست و جذب کننده در روبیکا
 • روش های تولید محتوا اصولی در روبیکا را بیاموزید
 • بیوگرافی جذاب بسازید
 • مشارکت با دیگران و جذب فالوور

روبیکا چیست و چرا باید روی افزایش فالوور در این پلتفرم توجه کنیم؟

روبیکا یک پلتفرم رسانه اجتماعی محبوب ایرانی است. افزایش فالوور در روبیکا می تواند به تقویت حضور آنلاین شما، ارتباط با مخاطبان بیشتر و به طور بالقوه تبلیغ محتوا یا کسب و کار شما کمک کند؛ طبیعتا هرچه فالوور های شما بیشتر باشند به موفقیت های بیشتری دست پیدا میکنید.

آیا استراتژی خاصی برای افزایش فالوور در روبیکا وجود دارد؟

بله، استراتژی های مختلفی وجود دارد. برای مثال می توانید با ایجاد محتوای جذاب، استفاده از هشتگ های محبوب، همکاری با اینفلوئنسرها و تعامل منظم و حرفه ای با مخاطبان خود شاهد افزایش فالوور های پیجتان در روبیکا باشید.

آیا کیفیت محتوا در جذب فالوور روبیکا موثر است؟

قطعا! تولید محتوای حرفه ای و ارزشمند یکی از راز های اصلی جذب فالوور در هر پلتفرمی است؛ لذا باید تمامی سعی خود را بکار گیرید تا با ایجاد محتوا های خلاقانه و جذاب به رشد فالوور های پیجتان کمک کنید.

5/5 - (5 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...